Lista członków

Szanowna Pani Doktor/Szanowny Panie Doktorze

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w pracach sekcji ds. Sekcji ds. Nieswoistych Zapaleń Jelit PTGHiŻD. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie informacji zwrotnej na adres: j.kierkus@med-net.pl lub misladek@cyfronet.pl

Formularz zgłoszeniowy:

Imię Nazwisko Tytuł naukowy Adres zamieszkania Miejsce pracy Adres E-mail
Kod pocztowy:
Miasto:
Ulica:
Kod pocztowy:
Miasto:
Ulica:

Sekretarz Sekcji Przewodnicząca Sekcji
dr hab. n. med. Małgorzata Sładek dr hab. n. med. Jarosław Kierkuś

Lista członków Sekcji ds. Nieswoistych Zapaleń Jelit (aktualizacja na styczeń 2011)

Lp Nazwisko Imię Miasto Ulica Nr E-mail
1 Albrecht Piotr 01-184 Warszawa Działdowska 1 piotr.albrecht@acn.waw.pl
2 Banaszkiewicz Aleksandra 01-184 Warszawa Działdowska 1 aleksandra.banaszkiewicz@gmail.com
3 Bancerz Bartłomiej 60-572 Poznań Szpitalna 27/33 bbpoznan@ail.com
4 Bączyk Iwona 60-572 Poznań Szpitalna 27/33
5 Bukowska-Posadzy Anna 60-572 Poznań Szpitalna 27/33 a.bukowska-posadzy@pmp.pl
6 Czaja-Bulsa Grażyna 70-410 Szczecin Wojciecha 7 grazyna.bulsa@wp.pl
7 Czkwianianc Elżbieta 93-338 Łódź Rzgowska 271 kpg@iczmp.edu.pl
8 Daukszewicz Adam 10-561 Olsztyn Żołnierska 18A adauk@mp.pl
9 Dembiński Łukasz 01-184 Warszawa Działdowska 1 lukaszdembinski@gmail.com
10 Gąsiorowska Joanna 85-094 Bydgoszcz Curie-Skłodowskiej 9 gasiorowska@poczta.onet.pl
11 Grzybowska-Chlebowczyk Urszula 40-752 Katowice Medyków 16 urszulachlebowczyk@wp.pl
12 Ignyś Iwona 60-572 Poznań Szpitalna 27/33 iignys@netclub.pl
13 Ilnicka-Borowczyk Kinga 60-572 Poznań Szpitalna 27/33 kingor@poczta.onet.pl
14 Iwańczak Franciszek 50-369 Wrocław Curie-Skłodowskiej 50/52 gastrped@gastro.am.wroc.pl
15 Iwańczak Barbara 50-369 Wrocław Curie-Skłodowskiej 50/52 gastrped@gastro.am.wroc.pl
16 Jarocka-Cyrta Elżbieta 15-274 Białystok Waszyngtona 17 ejarocka@op.pl
17 Józefczuk Jan 27-600 Sandomierz Schinzla 13 janjose@poczta.onet.pl
18 Kierkuś Jarosław 04-730 Warszawa Al. Dzieci Polskich 20 j.kierkus@czd.pl
19 Klincewicz Beata 60-572 Poznań Szpitalna 27/33 kobelska@poczta.onet.pl
21 Kofla-Dłubacz Anna 50-369 Wrocław Curie-Skłodowskiej 50/52 andziak@wp.@wp.pl
22 Korczowski Bartosz 31-305 Rzeszów Lwowska 60 korczowski@op.pl
23 Krzesiek Elżbieta 50-369 Wrocław Curie-Skłodowskiej 50/52 ellak@op.pl
24 Landowski Piotr 80-803 Gdańsk Nowe Ogrody 1-6 pland@gumed.pl
25 Mierzwa Grażyna 85-094 Bydgoszcz Curie-Skłodowskiej 9 mierzwagrazyna@wp.pl
26 Mowszet Krystyna 50-369 Wrocław Curie-Skłodowskiej 50/52 krystyna.mowszet@op.pl
27 Pastusiak Małgorzata 60-572 Poznań Szpitalna 27/33 gos_p@tlen.pl
28 Pytrus Tomasz 50-369 Wrocław Curie-Skłodowskiej 50/52 tomasz.pytrus@orange.pl
29 Radzikowski Andrzej 01-184 Warszawa Działdowska 1 aradzikowski@kliniczny.pl
30 Ryżko Józef 04-730 Warszawa Al. Dzieci Polskich 20 j.ryżko@czd.pl
31 Socha Piotr 04-730 Warszawa Al. Dzieci Polskich 20 p.socha@czd.pl
32 Stawarski Andrzej 50-369 Wrocław Curie-Skłodowskiej 50/52 as.stawarski@poczta.onet.pl
33 Szymanowicz Jadwiga 71-252 Szczecin Unii Lubelskiej 1 szymanowa@wp.pl
34 Targońska Brygida 60-572 Poznań Szpitalna 27/33 targonska@onet.eu
35 Uścinowicz Mirosława 15-274 Białystok Waszyngtona 17 mirusc@o2.pl
36 Walkowiak Jarosław 60-572 Poznań Szpitalna 27/33 jarwalk@am.poznan.pl
37 Więcek Sabina 40-752 Katowice Medyków 16 sabinawk@wp.pl
38 Fyderek Krzysztof 30-663 Kraków Wielicka 265 pedgi@mp.pl
39 Woś Halina 40-752 Katowice Medyków 16 halawos@gmail.com